KLIKLAK.SK
Viac
Otváracie hodiny
  • Po - Št:09:30 - 22:00
  • Pi:09:30 - 22:00
  • So:11:00 - 22:00
  • Ne:13:00 - 22:00
Štátny sviatok:
12:00 - 22:00
Donáška
mesto Prešov: 1,50 eur
mimo mesto: 3,00 eur
Telefón
+421 51 74 81 818
+421 905 222 345

Pizza Kliklak

Radi pečieme kvalitnú pizzu. Ak má vyrobená prvotriedna pizza urobiť rovnakú radosť nášmu kuchárovi aj zákazníkovi, potrebujeme na to najmä naozaj kvalitné suroviny a potraviny, dodržanie postupu prípravy tak, ako keby sme piekli pre Taliana a moderné služby objednávania a doručovania, ktoré vnesú spoľahlivosť do celého procesu vzniku dobrej pizze, či už si ju vychutnáte v našej reštaurácii alebo ako donášku v pohodlí domova. A hlavne, sme odhodlaní pripravovať jedlo výnimočné a dobré. Robíme pizzu tak, že sa nám dodnes v našej kuchyni neprejedla.

Výber kvalitných surovín

Pri príprave jedál dbáme na 100% kvalitu všetkých použitých surovín. Preto v našich receptúrach nájdete suroviny ako je panenský olivový olej, morská soľ, pravá mozarella alebo pražskú šunku s 80% podielom mäsa, na oblohu pizze dávame vždy čerstvé cherry paradajky. Pečivo a mäso na hamburgery si pripravujeme a pečieme úplne sami. Chuť hamburgera napokon zvýrazníme vlastnými domácimi dresingami. Ryby, ktoré požívame na výrobu sushi k nám vozia na ľade, do troch dní od vylovenia sa Vám môže rozplývať na jazyku. Aj ostatné suroviny, ako aj špeciálna ryžu, odoberáme o priameho dovozcu špecializovaného na potraviny pre prípravu sushi.


Spôsob prípravy

Cesto na pizzu si pripravujeme sami, bez chemických prípravkov, vždy tak bude E-­free. Pizza je talianskeho typu, tenká, kvalitne prepečená. Keďže na jej prípravu využívame len exkluzívne a čerstvé suroviny, tak si nie len pochutíte na dobrých receptoch, ale budete mať istotu konzumácie jedla z kvalitných surovín a pripraveného tým správnym spôsobom. Preto našu pizzu voláme PIZZA EXCLUSIVE.

Spoľahlivá objednávka

Objednať pizzu, hamburger, cestoviny, alebo akékoľvek iné jedlo je u nás veľmi jednoduché.
Za prehľadným webovým rozhraním na objednávanie Vašich obľúbených jedál je na mieru pripravený objednávkový systém a tak náš zákazník ma 100% istotu, že sa budeme jeho objednávkou včas venovať. Ak sa pri ďalšom objednávaní nechcete zdržovať opätovným vypĺňaním údajov, zaregistrujte sa u nás. Využite služby našej rýchlej a kvalitnej donášky a zaplaťte u nás v hotovosti alebo stravnými lístkami, cez internet pomocou služby tatrapay alebo cez mobilný platobný terminál.

Donáška

Urobíme všetko, aby sme pizzu na Váš stôl doručili čo najskôr, pretože si uvedomujeme, že časom v krabici prudko stráca svoje vlastnosti. Robíme teda všetko preto, aby ste ju dostali v rovnakej kvalite, ako by ste ju jedli v našej reštaurácii. To sa týka aj všetkých jedál, ktoré si u nás môžete objednať.
 
V KLIKLAK­u Vám pripravíme obedy alebo večere, po ktorých už nebudete mať chuť na jedlo z inej reštaurácie.
 
UPOZORNENIE: Naše jedlá sú prudko návykové!
Prajeme Vám dobrú chuť!
Žiadna diskusia nebola nájdená
»
Zanechajte nám správu
[str-gui-report-info]
»
MINI chat
»